wierszyki

Wpis

sobota, 19 lutego 2011

wierszyki do pamiętnika

Wierszyk dla dziewczynki lub dla chłopca:Myszka miki pojechała do Afryki wzięła ze sobą pamiętniki a ja jeden jej zabrałam i do niego się wpisałam. Dla mojej/mojego najlepszej/najlepszego przyjaciółki/przyjaciela!!!

Wierszyk dla dziewczynki:Jesteś piękną małą wróżką,która lubi jabłuszka i ma piękną cerę.Na pamiątkę.............(imię dziewczynki)od............(twoje imię)

Wierszyk dla dziewczynki:Na górze róże.Na dole fiołki.A my lubimy się jak dwa (nie piszcie dwa liczbą)aniołki! .........(imię koleżanki)-............(twoje imię)

Wierszyk dla dziewczynki lub chłopca:Zapamiętaj!O dwunastej(nie piszcie liczbą dwunastej) z minutami jedzie pociąg z wariatami, a ja z niego wyskakuję i w twój pamiętnik się wpisuję!!! Na pamiątkę .........(imię dziewczynki lub chłopca)pisze ..........(twoje imię)

Wierszyk dla dziewczynki:Idź śmiało przez życie,miej wesołą minkę, łap szczęście za ogon i duś jak cytrynkę.Na pamiątke wpisała się.............(twoje imię)

Wierszyk dla dziewczynki:Zapamiętaj!!!Gdy będziesz w rozterce,jak chmura na niebie, pamiętaj że jest ktoś, kto cie lubi i szanuje ciebie.

Wierszyk dla dziewczynki lub chłopca:Napił się dziadek słodkiego wina i gonił ..........(imię dziewczynki lub chłopca)wokoło komina.

Wierszyk dla dziewczynki lub chłopca:Zapamiętaj!Moje serce w duszy gra Tra,la,la.Tra,la,la.Lecz każde serce ubolewa gdy jedno idzie do nieba,a drugie idzie do piekła.A ty z wesołą minką idź prosto do nieba. Dla .......(imię koleżanki lub kolegi) przyjaciółce/przyjacielowi z przed lat wpisuje się ..........(twoje imię)

Wierszyk dla dziewczynki :Zapamiętaj!Są chwile w życiu,które w pamięci zostają i choć czas mija,one nie mijają , są terz osoby,które raz poznane,bywają w życiu mile wspominane.Na pamiątkę super koleżance..........(twoje imię)

Wierszyk dla dziewczynki:Wspomnij!!!Fiku miku fajny jesteś pamiętniku.Lecz fajniejsza właścicielka bo ma oczy jak perełka.Na pamiątkę............(imię dziewczynki)wpisała się.............(twoje imię)

Wierszyk dla dziewczynki lub chłopca:Tra,la,la,tra,la,la uśmiechniętą minkę mam!Fa,fi,fi.fa,fi,fi zdrówka życze ci!!!Dla......(imię twojej kolerzanki lub kolegi)od.........(twoje imię)

Wierszyk dla dziewczynki:Pioruny szczelają w sosny.Pioruny szczelają w dęby.Gdy cię pocałuje chłopak szczel go w zęby!

Wierszyk dla dziewczynki lub chłopca:Siedziałam/Siedziałem nad rzeczką bawiłam/bawiłem się beczką o tobie myślałam/myślałem do beczki wleciałam/wleciałem.

Data i godzina poszła dziś do kina,dzień i rok porzarł smok.

 

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
koszatniczka123
Czas publikacji:
sobota, 19 lutego 2011 14:12